rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kąck
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90826-12 | 2026-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
899 000 zł 138 m2 6 514 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-9668-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania dom w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia użytkowa 138 m2 na działce 1100 m2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żółwin
510 000 zł 207 m2 2 464 zł/m2

Dom na sprzedaż Żółwin

Żółwin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-9665-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Dom jednorodzinny o pow. użytk. 207 m2, położony w Żółwinie w bliskiej granicy Podkowy Leśnej w pobliżu lasu Młochowskiego. Dom wykonany w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
600 000 zł 142 m2 4 225 zł/m2

Dom na sprzedaż Radonie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-9663-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Na sprzedaż parterowy dom w Radoniach. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 169 m2 4 438 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-9651-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Bardzo ładny dom w Żyrardowie, położony w spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na parterze jest salon z aneksem kuchennym i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 200 000 zł 260 m2 4 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-9624-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Dom z klimatem o oryginalnej, nietypowej architekturze, położony w południowej części Milanówka, na dużej działce porośniętej laskiem brzozowym, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
700 000 zł 150 m2 4 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
D-9618-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Dom wolnostojący w stylu dworku (częściowo podpiwniczony, położony na skarpie). Wysoki parter -99m2: salon z kominkiem -20 m2 i aneksem kuchennym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
650 000 zł 250 m2 2 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1991
D-9570-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1991

Nieruchomość znajduje niedaleko od drogi wojewódzkiej Warszawa - Żyrardów - Skierniewice, 1,5 km od stacji PKP w Jaktorowie oraz 10km od wjazdu na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 790 000 zł 360 m2 4 972 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1978
D-9532-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1978

Duży dom w Milanówku o powierzchni 240 m2 plus 120 m2 piwnicy użytkowej . Obok domu niewielki ogródek z oczkiem wodnym z kaskadą oraz 3 garaże...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
565 000 zł 80 m2 7 063 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975
D-9530-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1975

Przytulny, bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej na działce 430 m2. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój,...

kontakt zobacz ofertę