rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
310 000 zł 108 m2 2 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
D-57271-0 | 2018-01-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

Na sprzedaż nieruchomość idealna pod usługi. W świetnej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic w Żyrardowie ! Według Miejscowego Planu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
780 000 zł 255 m2 3 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-56816-0 | 2017-12-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom w Żyrardowie posadowiony na działce o powierzchni 1435 m2 w cichej części miasta. Dom wybudowany z wysokiej klasy materiałów, doprowadzony do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-56508-0 | 2017-12-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu wchodzi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
259 000 zł 73 m2 3 548 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965
D-56443-0 | 2017-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965

Szukasz mieszkania lub niewielkiego domu ? Mamy ofertę dla Ciebie. Nieruchomość w zabudowie szeregowej o powierzchni 72,92 m2, usytuowana na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 4 515 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-54991-0 | 2017-11-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Okazała willa z zadbanym ogrodem, położona w spokojnej i cichej okolicy, wśród zabudowań jednorodzinnych. Metraż domu 330 m2, działka 2000 m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 4 515 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-54984-0 | 2017-11-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zadbana willa z uroczym ogrodem w Żyrardowie (330 m2 + 48m2 garaż + 2000 m2 działka). Nieruchomość położona w spokojnej i cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
735 000 zł 110 m2 6 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-54136-0 | 2017-11-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Wyjątkowy dom na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek parterowy na działce o powierzchni 800 m2. Teren ogrodzony. W skład domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
340 000 zł 108 m2 3 148 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
D-53501-0 | 2017-11-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
379 000 zł 165 m2 2 297 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-52939-0 | 2017-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Żyrardowie. Okolica nowych domów, lasu i terenów rekreacyjnych. Dom pobudowany według...

kontakt zobacz ofertę