rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 050 000 zł 199 m2 5 276 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-90001-12 | 2025-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Szukasz wyciszenia? Domu w beztroskiej okolicy gdzie czas płynie wolniej? Mamy ofertę IDEALNĄ DLA CIEBIE Uroczy dom na dużej działce w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
940 000 zł 127 m2 7 231 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-89957-12 | 2025-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Wykończony segment do wejścia bez nakładów finansowych , na zamkniętym osiedlu. Kupujący nie płaci 2 % PCC. Parter: wiatrołap , widna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 400 000 zł 132 m2 10 606 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-85442-4 | 2025-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie segmentowej Piastów Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie segmentowej o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
998 000 zł 180 m2 5 544 zł/m2

Dom parterowy w Błoniu

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-90911-6 | 2025-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Na sprzedaż nowo wybudowany dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w urokliwej i spokojnej części Błonia, w sercu Mazowsza. Lokalizacja...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Legionowo
1 900 000 zł 266 m2 7 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-115336-16 | 2025-03-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W LEGIONOWIE Na sprzedaż oferujemy przepiękny dom wolnostojący, położony na zagospodarowanej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kozerki
1 190 000 zł 155 m2 7 677 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozerki

Kozerki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-90906-6 | 2025-03-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Zapraszamy do odkrycia naszej wyjątkowej oferty domów w zabudowie bliźniaczej, które łączą komfort, funkcjonalność i nowoczesny design. Wnętrze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Raszyn
1 940 000 zł 170 m2 11 412 zł/m2

Dom na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-84753-4 | 2025-03-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Dom w Rybiu spokój, komfort i bliskość Warszawy - Zamieszkaj w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Warszawy!...

kontakt zobacz ofertę