rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łomianki
1 250 000 zł 200 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-44142-0 | 2018-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

KLIMATYCZNY DOM W ŁOMIANKACH Wolnostojący, częściowo podpiwniczony dom o powierzchni 200 m2, usytuowany na obszernej i zagospodarowanej działce...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Stare Babice
1 890 000 zł 285 m2 6 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
D-86507-4 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokój Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
340 000 zł 80 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
D-15014-5 | 2013-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

Dom parterowy o powierzchni 60 m2 posadowiony na działce 1000 m2 w dobrej lokalizacji w miejscowości Błonie. Dom po generealnym remoncie (nowe...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
530 000 zł 250 m2 2 120 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1986
D-12370-6 | 2013-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1986

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 168 m2 w pobliżu centrum miasta Błonie. Jest to budynek z 1986 roku, wybudowany z cegły, całkowicie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radonice
400 000 zł 250 m2 1 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Radonice

Radonice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978
D-1538-5 | 2012-12-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1978

Dom wolnostojący o pow. ok. 140 m2 położony przy drodze gminnej asfaltowej wśród zabudowy jednorodzinnej. Budynek piętrowy składający się z:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnice
749 000 zł 237 m2 3 160 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnice

Duchnice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-13649-4 | 2012-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Nowoczesny dom wolnostojący 6 - pokojowy w spokonej części Ożarowa Maz. . Duża , pięknie zagospodarowana działka z licznymi kilkuletnimi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębówka
490 000 zł 70 m2 7 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębówka

Dębówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968
D-14167-6 | 2012-11-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Dębówka pow. 70m2 działka o łącznej powierzchni ok 4500 m2 (składa się z dwóch ewidencyjnych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
455 000 zł 250 m2 1 820 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-15079-5 | 2012-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom o powierzchni 165 m2 z lat 90 posadowiony na działce 533 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Błonie. Nieruchomość nadaje się do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łomianki
1 100 000 zł 270 m2 4 074 zł/m2

Dom na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-23670-11 | 2012-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

WOLNOSTOJACY DOM W łOMIANKACH NA DUŻEJ DZIAŁCE 1180M2. Budynek starannie wybudowany, oddany do użytkowania w 2003r. Działka bardzo ładnie...

kontakt zobacz ofertę