rozwiń filtry 

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Rozalin
520 000 zł 120 m2 4 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970
D-10938-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970

Dom o pow, 120 m położony na pięknej działce o pow. 2208 m , dom jest po generalnym remoncie / pozostało do wykonania niewielka część na I-szej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rozalin
550 000 zł 184 m2 2 989 zł/m2

Dom na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-7102-4 | 2011-10-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Dom okolo 150m2 w stanie developerskim, usytuowany na działce 1000m2 w miejscowości Rozalin koło Nadarzyna. Dom na parterze obejmuje salon 35m2,...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 61 - 62 of 62