rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 260 000 zł 195 m2 6 462 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-80835-4 | 2020-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Do sprzedaży w unikatowej lokalizacji połowa bliźniaka w stanie developerskim. Doskonały rozkład pomieszczeń pozwala na wygodne codzienne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 299 000 zł 220 m2 5 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009
D-80831-5 | 2019-12-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ponad 200 m2, na działce o powierzchni 500 m2. Nieruchomość w bardzo dobrej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 299 000 zł 220 m2 5 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009
D-80191-5 | 2019-08-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 299 000 zł 220 m2 5 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009
D-79795-5 | 2019-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
809 000 zł 150 m2 5 393 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-79487-4 | 2019-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych. Rozkład pomieszczeń Parter: salon,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 390 000 zł 220 m2 6 318 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009
D-78664-5 | 2018-11-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 199 999 zł 178 m2 6 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-77523-4 | 2018-08-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedaży wyjątkowa oferta ! Doskonała lokalizacja !!! Blisko WKD Reguły !!! Do sprzedaży połowa bliźniaka z ładnie zagospodarowaną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
670 000 zł 100 m2 7 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-77453-4 | 2018-08-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Dom wolnostojący w Regułach, niedaleko Al. Jerozolimskich i stacji WKD. Budynek z lat 70-tych podpiwniczony, z poddaszem użytkowym. Teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
1 199 999 zł 178 m2 6 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-69908-0 | 2018-07-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Reguły
670 000 zł 100 m2 7 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Reguły

Reguły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-70819-0 | 2018-07-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

kontakt zobacz ofertę

Total item: 21 - 30 of 36