rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 500 000 zł 155 m2 9 677 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-84256-5 | 2023-01-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania bardzo atrakcyjny dom Dom o powierzchni ponad 133 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1029 m2. Na działce stoi garaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 800 000 zł 269 m2 6 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-84233-5 | 2023-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Zamieszkaj lub zainwestuj w malowniczym Milanówku - 31 km od centrum Warszawy ! Dom o powierzchni całkowitej 269 m2, wybudowana w latach 90 -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
940 000 zł 170 m2 5 529 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975
D-84231-5 | 2023-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975

To miejsce łączy ze sobą zarówno ciszę jak i dobrą dostępność komunikacyjną. Masz małe dzieci i chcesz, aby same chodziły i wracały ze szkoły -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
880 000 zł 80 m2 11 000 zł/m2

Dom dla singla / pary

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020
D-84229-5 | 2023-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020

Klimatyczny dom o podwyższonym standardzie wykończenia. Na parterze: - pokój dzienny - z wyjściem na taras - otwarta, urządzona kuchnia -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 380 000 zł 208 m2 6 635 zł/m2

Dom 5- pokojowy, blisko WKD.

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-84223-5 | 2023-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący położony w południowej części Milanówka. Jest to dom z poddaszem użytkowym o całkowitej powierzchni 208 m2, w tym 180 m2...

kontakt zobacz ofertę