rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Michałowice
1 850 000 zł 450 m2 4 111 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996
D-84880-4 | 2024-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w centralnej części Michałowic. Doskonała lokalizacja zaledwie 1,2 km do stacji WKD...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 385 000 zł 166 m2 8 343 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-82119-5 | 2020-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchnia 166 m2, na działce o powierzchni 1000 m2. Dom został wybudowany w 2006 roku, w roku 2014...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 900 000 zł 750 m2 2 267 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 13
  • Rok budowy:
D-86064-6 | 2020-10-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 13
  • Rok budowy:

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Bezpośredni wjazd na S2. Blisko do komunikacji WKD. Na terenie ogrodzonej posesji dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 120 000 zł 168 m2 6 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020
D-85996-6 | 2020-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020

Do sprzedaży nowo budowana połowa bliźniaka . Świetna lokalizacja, blisko kolejki WKD Michałowice Osiedle Wygodny układ budynku . Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
970 000 zł 221 m2 4 389 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-85992-6 | 2020-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

POŁOWA BLIŹNIAKA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ !!!! Do sprzedaży połowa bliźniaka. Dom może spełniać rolę domu dwurodzinnego. Parter to dwa pokoje, toaleta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
970 000 zł 221 m2 4 389 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-80534-4 | 2020-06-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 900 000 zł 750 m2 2 533 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 13
  • Rok budowy:
D-84906-6 | 2020-04-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 13
  • Rok budowy:

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 100 000 zł 390 m2 2 821 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:
D-84894-6 | 2020-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy:

Przedstawiam do sprzedaży - Atrakcyjna nieruchomość- Dom o powierzchni ok. 390m2, na prowadzenie działalności. Dobra lokalizacja, dojazd drogą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
2 600 000 zł 450 m2 5 778 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-84886-6 | 2020-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Zapraszam na Prezentację Pięknego Domu o powierzchni ok. 440m2, usytuowanego na bardzo ładnej działce ok. 900m2 w malowniczej miejscowości, około...

kontakt zobacz ofertę