rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Henryszew
1 900 000 zł 680 m2 2 794 zł/m2

Lokal idealny pod inwestycję

Henryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000
D-92461-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 350 000 zł 150 m2 9 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1925
D-1580-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1925

Dom w północnej części Milanówka o typowej architekturze okresu dwudziestolecia międzywojennego. Nieruchomość po remoncie (nowe okna, podłogi,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
550 000 zł 211 m2 2 612 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-12559-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania strakcyjna nieruchomość zrealizowana według projektu Murator "Łagodny" D89 z pewnymi zmianami. Nieruchomość na pograniczu Czarnego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 200 000 zł 372 m2 4 301 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-1563-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w samym sercu parkowegoi Milanówka, na dużej i kształtnej działce W budynku zachowały się oryginalne piece kaflowe i stolarka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janinów
870 000 zł 305 m2 3 115 zł/m2

Dom na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996
D-1389-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996

Komfortowy, przestronny dom wolnostojący, w miejscowości Janinów, odległej od Grodziska Maz. około 3 km. Działka o powierzchni 1526 m2 w kształcie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
389 000 zł 250 m2 1 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-1478-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

Dom w stanie surowym otwartym na dużej kształtnej działce, na której znajduje sie również budynek gospodarczy z przeznaczeniem na mieszkalny o...

kontakt zobacz ofertę