rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Budy Zosine
1 599 000 zł 165 m2 9 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86625-4 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Jaktorowa Przestronny dom jednorodzinny w trakcie budowy, zaprojektowany z myślą o wygodnym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
450 000 zł 160 m2 2 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarny Las

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-19013-6 | 2015-12-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Segment w idealnym stanie o powierzchni 119,5m2, na działce 522 m2. Parter: salon z kominkiem, kuchnia otwarta na salon, zabudowana nowymi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
518 000 zł 160 m2 3 238 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-13506-0 | 2015-12-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Dom w stanie developerskim o powierzchni około160 m2, usytuowany na działce 750 m2 położonej na nowym osiedlu domów w miejscowości Książenice....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
435 000 zł 170 m2 2 559 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-19911-0 | 2015-11-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Połowa bliźniaka na cichym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Dobre połączenie z Warszawą, 4 km do Grodziska lub do trasy katowickiej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
549 000 zł 190 m2 2 889 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-19406-0 | 2015-11-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 150 m2, powierzchnia całkowita około 190 m2, działka 922 m2. Nieruchomość w pełni wykończona, do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
580 000 zł 156 m2 3 718 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
D-18771-6 | 2015-11-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

Dom energooszczędny położony na nowym osiedlu w Książenicach, wybudowany według indywidualnego projektu, wykonany z wysokiej klasy materiałów, ...

kontakt zobacz ofertę