rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
1 350 000 zł 116 m2 11 638 zł/m2

Dom na sprzedaż Radonie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-90574-6 | 2024-12-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Parterowy dom wolnostojący pod Grodziskiem Maz. Dom gotowy do zamieszkania z dobrze zagospodarowaną przestrzenią. Rozkład : - pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 050 000 zł 99 m2 10 606 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-85126-4 | 2024-12-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Dom o powierzchni 88 m2 użytkowej usytuowany w Milanówku Płn. Działka o powierzchni 1200 m to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mościska
1 150 000 zł 179 m2 6 425 zł/m2

Dom na sprzedaż Mościska

Mościska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-85099-4 | 2024-12-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w Mościskach Zwolniony z opłaty podatku od czynności cywilnoprawnych! Prezentujemy wyjątkową ofertę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 190 000 zł 87 m2 13 678 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-85096-4 | 2024-12-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Dom parterowy w stanie developerskim o powierzchni 87 m2 usytuowany w północnej części Milanówka. Działka ma powierzchnię 541 m2. Dom...

kontakt zobacz ofertę