rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Zaręby
1 500 000 zł 140 m2 10 714 zł/m2

Dom na sprzedaż Zaręby

Zaręby, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-87329-6 | 2021-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedaży SIEDLISKO Z DOMEM wolnostojącym na dużej działce o powierzchni 1,376 ha, w Zarębach, gmina Żabia Wola. Dom z 2003 roku, ładnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 190 000 zł 147 m2 0 zł/m2

Nowoczesny jednorodzinny

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86948-5 | 2025-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji północnej części Milanówka z dogodnym dostępem do centrum i węzła A2. Odrębny lokal mieszkalny w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
2 300 000 zł 235 m2 10 000 zł/m2

Osiedle "Na Polanie"

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-86949-5 | 2025-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom zlokalizowany blisko Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Opypy na kameralnym osiedlu Na polanie. Wybudowany w technologii tradycyjnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
855 000 zł 85 m2 10 059 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-85291-4 | 2025-02-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Połowa bliźniaka o powierzchni ok. 85 m2 usytuowanego w południowej części Milanówka. Działka ma powierzchnię 570 m2 - znajduje się na niej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
1 999 000 zł 165 m2 12 115 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-85261-4 | 2025-02-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Dom wolnostojący o powierzchni 165 m2 usytuowany w miejscowości Szczęsne. Działka o powierzchni 1000 m2 - w pełni zagospodarowana: kostka przed...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 190 000 zł 147 m2 0 zł/m2

Nowoczesny jednorodzinny

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86913-5 | 2025-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 100 000 zł 150 m2 14 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-85271-4 | 2025-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny, otoczony pięknie zagospodarowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
2 300 000 zł 235 m2 10 000 zł/m2

Osiedle "Na Polanie"

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-86824-5 | 2025-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

kontakt zobacz ofertę