rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
1 060 000 zł 110 m2 9 636 zł/m2

Parterowy dom w Jaktorowie

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-92859-6 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
485 000 zł 126 m2 3 849 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-72011-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

NOWA INWESTYCJA W MILANÓWKU Dom o pow. 126 m2- z garażem w bryle budynku, usytuowany w południowej części Milanówka. Na parterze znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 500 000 zł 265 m2 5 660 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004
D-69553-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004

Dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z ceramiki z podwójną ścianą i wewnętrznym ociepleniem, oddany do użytkowania w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 270 000 zł 314 m2 4 045 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994
D-72056-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994

Piękna willa w stylu domów milanowieckich połozona na działce ze starodrzewem . Parter to otwarta przestrzeń o pow. ok. 100 m2. utworzona przez...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
589 000 zł 179 m2 3 291 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-65579-0 | 2018-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

Wolnostojący dom z garażem w bryle budynku na dużej działce. Doskonały rozkład z podziałem na strefy - dzienną i nocną. Na parterze duży...

kontakt zobacz ofertę