rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
780 000 zł 85 m2 9 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88922-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Zamieszkajcie Państwo w Osowcu. Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 550 000 zł 222 m2 6 982 zł/m2

Dom w Milanówku północnym

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-92866-6 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodziny Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żabia Wola
810 000 zł 90 m2 9 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żabia Wola

Żabia Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-85567-4 | 2025-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Bliźniak w parterze w stanie developerskim o powierzchni 90 m2, usytuowany w Żabiej Woli. Działka ma powierzchnię 500 m2 PARTER: wiatrołap,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy Michałowskie
1 990 000 zł 180 m2 11 056 zł/m2

Dom z bali

Budy Michałowskie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020
D-85595-4 | 2025-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020

Na sprzedaż dom wolnostojący z bali z ogrodem i garażem dwustanowiskowym Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Ta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sade Budy
789 900 zł 104 m2 7 595 zł/m2

bliźniak w stanie deweloperskim

Sade Budy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2024
D-89932-6 | 2025-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2024

Jeśli szukasz przestronnego domu, który możesz wykończyć według własnego gustu mam coś dla Ciebie! Dom w zabudowie dwu-lokalowej, o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
2 990 000 zł 236 m2 12 691 zł/m2

Zamieszkaj w pełnym komforcie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020
D-91130-6 | 2025-04-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020

Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji gotowy do zamieszkania bez kompromisów. Z przyjemnością prezentuję niezwykłą nieruchomość z 2020 roku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 380 000 zł 200 m2 6 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992
D-87138-5 | 2025-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992

Zamieszkajcie państwo w północnym Milanówku. Dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 a użytkowej ponad 150 m2 pobudowany w 1992r. w technologi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wycinki Osowskie
1 489 000 zł 149 m2 9 994 zł/m2

Wykończony pod klucz !

Wycinki Osowskie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024
D-91078-6 | 2025-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2024

Lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym zlokalizowany w Wycinkach Osowskich wykończony pod klucz co jest niebywałym atutem tej nieruchomości....

kontakt zobacz ofertę