rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
900 000 zł 205 m2 4 390 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-77918-5 | 2018-09-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Dom o pow. 186 m2- z garażem w bryle budynku usytuowany blisko centrum Milanówka. Na parterze: - salon z kominkiem i wyjściem na taras -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
850 000 zł 165 m2 5 152 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1956
D-77915-5 | 2018-09-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1956

Zamieszkaj w północnej części Milanówka ! Dom z lat 50-tych wybudowany na wyjątkowej działce 1841 m2 o charakterze leśno -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
640 000 zł 168 m2 3 810 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-77914-5 | 2018-09-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Wygodny dom jednorodzinny- z garażem w bryle budynku. Lokalizacja: północna część Milanówka, ok. 1,6 km od PKP. Działka o pow. 580 m2-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siestrzeń
398 000 zł 130 m2 3 062 zł/m2

Dom na sprzedaż Siestrzeń

Siestrzeń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-77715-4 | 2018-09-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom w stanie surowym zamkniętym położony na pięknej działce o pow. 1000 m porośniętej sosnami / starodrzew / Parter budynku; salon otwarty na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
545 000 zł 118 m2 4 619 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-78075-6 | 2018-08-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Połowa bliźniaka na prężnie rozwijającym się osiedlu w Książenicach Rozkład pomieszczeń: Parter stanowi: wiatrołap, holl, gabinet, salon od...

kontakt zobacz ofertę