rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna aranżacja.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88852-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Międzyborów
300 000 zł 65 m2 4 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Międzyborów

Międzyborów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-79843-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Do sprzedania dom wolnostojący do generalnego remontu położony w centrum Międzyborowa . Prąd w budynku, wszystkie pozostałe media miejskie w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
528 000 zł 154 m2 3 429 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-79847-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Domy jednorodzinne położone w cichej i spokojnej okolicy, duże działki. OFERUJEMY połówkę bliźniaka położonego w Książenicach koło Grodziska...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ojrzanów
699 000 zł 135 m2 5 178 zł/m2

Dom na sprzedaż Ojrzanów

Ojrzanów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-79851-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom o powierzchni 135 m2 zlokalizowany w miejscowości Ojrzanów w powiecie grodziskim 30 km od centrum Warszawy, 5 km od Żabiej Woli i trasy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kozery
450 000 zł 180 m2 2 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozery

Kozery, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-79801-6 | 2019-04-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 100 m2, stojący na działce o powierzchni 3300 m2. W piwnicach domu znajduje się kotłownia oraz...

kontakt zobacz ofertę