rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Zapole
1 150 000 zł 160 m2 7 188 zł/m2

Dom w zielonym zaciszu!

Zapole, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90850-6 | 2025-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesny bliźniak w stanie developerskim Zapole, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 750 m Planowane oddanie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna bryła.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88855-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 400 000 zł 1 100 m2 2 182 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 1993
D-80887-5 | 2020-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 1993

Do sprzedania nieruchomość w Milanówku składająca się z 3 budynków o łącznej powierzchni 1100 m2 . Nieruchomość znajduje się na działce o pow. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
470 000 zł 142 m2 3 310 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019
D-80888-5 | 2020-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019

Zamieszkaj w Książenicach! Ogłoszenie dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka w samym centrum osiedla Książenice. Do sprzedania samodzielny i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 290 000 zł 265 m2 4 868 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004
D-80892-5 | 2020-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2004

Dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z ceramiki z podwójną ścianą i wewnętrznym ociepleniem, oddany do użytkowania w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
525 000 zł 143 m2 3 671 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-80880-5 | 2020-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja w Milanówku, dom w zabudowie dwulokalowej w stanie deweloperskim wraz z przynależną działką. Lokalizacja gwarantująca...

kontakt zobacz ofertę