rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 550 000 zł 222 m2 6 982 zł/m2

Dom w Milanówku północnym

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-92866-6 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodziny Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Zapole
1 150 000 zł 160 m2 7 188 zł/m2

Dom w zielonym zaciszu!

Zapole, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90850-6 | 2025-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesny bliźniak w stanie developerskim Zapole, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 750 m Planowane oddanie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 350 000 zł 871 m2 1 550 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1992
D-81263-5 | 2020-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1992

Lokal użytkowy 871 m2 położony w centrum Milanówka do częściowego wykończenia. W budynku zarejestrowana działalność gospodarcza. Budynek idealny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
590 000 zł 118 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-81260-5 | 2020-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEVELOPERSKIM Do sprzedania dom parterowy w stanie developerskim o powierzchni około 118 m2, na działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
789 000 zł 162 m2 4 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-84646-6 | 2020-03-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego o powierzchni ok. 162m2, usytuowanego na ładnej działce o powierzchni ok. 1250m2. Dom zbudowany z...

kontakt zobacz ofertę