rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Henryszew
1 900 000 zł 680 m2 2 794 zł/m2

Lokal idealny pod inwestycję

Henryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000
D-92461-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
750 000 zł 121 m2 6 198 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-88093-6 | 2022-06-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Zamieszkaj w Jaktorowie! Nieruchomość w bardzo dobrej i bezpiecznej lokalizacji idealny dla rodziny z dziećmi Dom parterowy z użytkowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Petrykozy
3 500 000 zł 304 m2 11 513 zł/m2

Dom na sprzedaż Petrykozy

Petrykozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-83786-5 | 2022-06-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

JEDYNA I NIEPOWTARZALNA !!! Piękna posiadłość, położona wśród lasów sosnowych, brzóz i sadów . Na terenie o powierzchni 23 200m2 wybudowany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
999 000 zł 120 m2 8 325 zł/m2

Gotowy do zamieszkania

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-83763-5 | 2022-06-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania środkowy segment zabudowie szeregowej w pełni wykończony z wyposażeniem i umeblowaniem w wysokim standardzie. Zlokalizowany na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
830 000 zł 140 m2 5 929 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-83751-5 | 2022-06-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Poszukujesz domu dla swojej rodziny- właśnie trwa jego budowa. Praktyczny i tani w eksploatacji dom bliźniaczy, łączący się garażami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
980 000 zł 145 m2 6 759 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-88053-6 | 2022-06-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Zamieszkaj we własnym domu ! Na sprzedaż dom wolnostojący w Adamowiźnie przy Grodzisku Mazowieckim Jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym...

kontakt zobacz ofertę