rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 360 000 zł 149 m2 9 158 zł/m2

Nowoczesny dom parterowy

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-92695-6 | 2026-04-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
410 000 zł 160 m2 2 563 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-79994-5 | 2019-07-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125 m2, na działce 400 m2. Budynek w stanie developerskim z piecem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
598 000 zł 181 m2 3 307 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-80392-6 | 2019-07-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Zapraszam na Prezentację -- Przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 180m2, usytuowany blisko centrum Jaktorowa. Aneta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
419 000 zł 170 m2 2 472 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1979
D-80390-6 | 2019-07-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1979

Przedstawiam do sprzedaży -- Zapraszam na Prezentację domu Wolnostojącego o powierzchni ok. 170m2, usytuowany w spokojnej, zielonej okolicy w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
419 500 zł 170 m2 2 468 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1979
D-80329-6 | 2019-07-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1979

Zapraszam na Prezentację domu Wolnostojącego o powierzchni całkowitej- w pełni podpiwniczony 168m2, usytuowany w dobrej lokalizacji Jaktorowa,...

kontakt zobacz ofertę