rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
787 000 zł 61 m2 12 834 zł/m2

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
M-84689-7 | 2022-07-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

NOWOCZESNE KOMFORTOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ORAZ PARKINGIEM W CENIE Oferuję państwu nowoczesne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
599 000 zł 69 m2 8 669 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-83923-5 | 2022-07-22 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Do sprzedania piękne ,jasne mieszkanie w Brwinowie! Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w 3 piętrowym budynku na pierwszym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
395 000 zł 42 m2 9 405 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016
M-83920-5 | 2022-07-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania urządzone mieszkanie w dobrym standardzie ! Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD oraz zabudowę kuchenną. W łazience...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
335 000 zł 37 m2 9 054 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-83924-5 | 2022-07-22 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Do sprzedania ładne 3 pokojowe mieszkanie w Milanówku! Trzy pokoje , ,świetna lokalizacja w pobliżu szkoły podstawowej oraz sklepów. ...

kontakt zobacz ofertę