rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90833-12 | 2026-04-30 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
459 000 zł 32 m2 14 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026
M-86740-5 | 2024-11-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
559 000 zł 63 m2 8 859 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-85995-7 | 2023-05-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W DOBREJ LOKALIZACJI, BLISKO PKP Do sprzedania nieruchomość dobrze skomunikowana z transportem miejskim. Urządzone...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
517 000 zł 60 m2 8 617 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-83157-4 | 2023-05-29 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 m2, usytuowane w Pruszkowie. 3 piętro 3- piętrowego bloku z cegły lat 50-tych. Składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
800 000 zł 59 m2 13 523 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019
M-83181-4 | 2023-05-27 rozwiń opis
  • Piętro: 5/7
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą z licznymi sklepami, przychodnią, przedszkolem, szkołą? Zależy Ci na szybkim...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
660 000 zł 60 m2 11 000 zł/m2

Segment w cenie mieszkania

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-83189-4 | 2023-05-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

Znakomicie położony segment środkowy w świetnej lokalizacji w Piastowie ul.Wieniawskiego 24/40! Blisko przedszkole i szkoła...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
635 000 zł 58 m2 10 866 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1937
M-84725-5 | 2023-05-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1937

Do sprzedania piękne mieszkanie w Milanówku w jego parkowej części charakteryzującej się licznymi zadrzewieniami ! Potencjalny klient nabywa...

kontakt zobacz ofertę