rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Brwinów
1 680 000 zł 125 m2 13 440 zł/m2

Gotowy do zamieszkania

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-88985-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Nowoczesna stodoła w zielonej części Brwinowa gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w północnej części...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Międzyborów
999 000 zł 137 m2 7 292 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Międzyborów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
M-92921-6 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Długokąty
1 299 900 zł 146 m2 8 903 zł/m2

Dom na sprzedaż Długokąty

Długokąty, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024
D-88880-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2024

Do sprzedaży całoroczny drewniany dom z 2024r położony pod Puszczą Mariańską. Dom o powierzchni 146m2 został zbudowany z bala 12x8. Działka...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 1 - 10 of 133997